Kāpēc jānopērk šo siltumnīcu

Siltumnīcas PRESTIGE (Platums 3.00m) karkass ir veidots no profila 30x20mm ar soli 67cm. Siltumnīca ir piemērota tiem kas gatavojās patiešām bargai ziemai. Vasarā praktiskā siltumnīca ar cinkotu karkasu priecēs ar ražu, bet ziemā – uzdāvinās īpašu pārliecību.

Arka ir galvenais siltumnīcas nesošais elements. PRESTIGE modelim arkas izgatavo no izturīgas tērauda caurules 30 x 20 mm. Pastiprinātais metināts karkass PRESTIGE iztur sniega slodzi līdz 150 kg/m2 (atbilst 50 cm sausa sniega). Tas nozīmē, ka ar polikarbonātu pārklātā siltumnīca lieliski izturēs pat ļoti spēcīgo sniegputeni.

Siltumnīcā ir labi piemērota gurķu, piparu, tomātu, ka arī augļu un puķu stādu audzēšanai.

Siltumnīcas PRESTIGE karkass ir izprojektēts tādā veidā ka polikarbonāta šūnas ir izvietotas vertikāli. Tas ļāuj kondensātam kas sakrājās iekšā šūnās bez problēmām iztekt ārā, kas savukārt samazina pelējuma rašanās.

Cinka parklājums ideāli pasargā siltumnīcas karkasu no korozijas. Metāla caurule ir cinkota no ārpuses un no iekšpuses, tāpēc siltumnīca ilgi saglabā estētisko skatu.

Siltumnīcas bāzes komplektā ir iekļāutas divas durvis un divi vēdlodziņi kas ļāuj efektīvi vēdināt silumnīcu. Nepieciešamības gadijumā silumnīcu var aprīkot ar papildus vēdlodzīņiem ka ar manuālo vai automātisko vēdināšanas sistēmu.

Siltumnīca sastāv no minimālo detaļu skaitu, siltumnīcas karkasam ir izurbēti caurumi kas padara montāžu par vieglo un mazāk darbietilpīgu procesu.

Pamatne siltumnīcai nav nepieciešama, komplektā ir iekļāuti T-veida stiprinājumi.

Pēc montāžas siltumnīca priecās Jūs ar savu estētisku izskatu.