Kāpēc jānopērk šo siltumnīcu

Siltumnīcas LĀSĪTE (Platums 3.00m) karkass ir veidots no 20x20mm metāla profila. Siltumnīca LĀSĪTE priecās Jūs ar savu estētisku izskatu, tajā patī laikā siltumnīcai ir ļoti stipra konstrukcija ko nodrošina 67cm attālums starp arkām.

Tāda veida karkasam ir vairākas priekšrocības: Pirmkārt: šo siltumnīcu nevajag kopt ziemā no sniega, otrkārt: šajā siltumnīcā var audzēt augstas šķirnes.

Siltumnīcā ir labi piemērota gurķu, piparu, tomātu, ka arī augļu un puķu stādu audzēšanai.

Siltumnīcas LĀSĪTE karkass ir izprojektēts tādā veidā ka polikarbonāta šūnas ir izvietotas vertikāli. Tas ļāuj kondensātam kas sakrājās iekšā šūnās bez problēmām iztekt ārā, kas savukārt samazina pelējuma rašanās.

Cinka parklājums ideāli pasargā siltumnīcas karkasu no korozijas. Metāla caurule ir cinkota no ārpuses un no iekšpuses, tāpēc siltumnīca ilgi saglabā estētisko skatu.

Siltumnīcas bāzes komplektā ir iekļāutas divas durvis un divi vēdlodziņi kas ļāuj efektīvi vēdināt silumnīcu. Nepieciešamības gadijumā silumnīcu var aprīkot ar papildus vēdlodzīņiem ka ar manuālo vai automātisko vēdināšanas sistēmu.

Siltumnīca sastāv no minimālo detaļu skaitu, siltumnīcas karkasam ir izurbēti caurumi kas padara montāžu par vieglo un mazāk darbietilpīgu procesu.

Pamatne siltumnīcai nav nepieciešama, komplektā ir iekļāuti T-veida stiprinājumi.

Pēc montāžas siltumnīca priecās Jūs ar savu estētisku izskatu.